فیلم خوبی نبود چون امکاناتش را نداریم!

راستش وقتی نقد جیمز برادینلی رو در مورد فیلم Gravity(جاذبه) خوندم که گفته بود" مشاهده فیلم در سینمای دو بعدی معمولی بدون شک از ارزش آن خواهد کاست و مشاهده آن در خانه از این هم بدتر است.این نقد و امتیاز داده شده به فیلم فقط در مورد نسخه سه بعدی و سینمایی صدق می کند" تو دلم گفتم با کمال ادب و احترام رفیقمون جیمز یه چیزی میگه نشسته تو کشورش خبر از حال و روز ما عشق فیلمای داخل ایران که نداره!حالا من سینمای سه بعدی که این فیلم و اکران کنه از کجا بیارم؟!

خوب تو خونه میبینیم بهتر از ندیدنشه که.ولی حالا که دیدم پشیمون شدم گرچه که خوب راه دیگه ای نداشتم چون منتقدای مدافع این فیلم میگن این فیلم فقط با دیدن ورژن سه بعدیش و توی سینما با ارزشه و معنی میده ولاغیر!خوب منی که اونو تو خونه با تلویزیون غیر سه بعدی دیدم میگم دیدنش تو خونه و غیر سه بعدی خیلی بیخوده و کم ارزش.

پ.ن1:کلأ که منتقدا نفسشون از یه جاهایی بلند میشه و در مورد کل فیلمها معتقدن باید تو سینما دید نه تو خونه!بنابراین هم باید به فکر یه تی وی سه بعدی باشم هم یه ویدئو پروژکتور که همسر عاشقشه.

پ.ن2:کاش یه خیرینی هم در زمینه سینما سازی پیدا میشدن.ما بعد از نماز در مسجد و درس در مدرسه به غذای روح در سینما هم نیازمندیم اونهم نه این سینماهای ایران ازون اونور آبی ها...

/ 5 نظر / 11 بازدید
.آزی.

مهدیس چه خبر؟ عزیز جونت چطورن؟

یک حسنا بانو هستم

دقیقا همینطوره مهدیس جون منتقدها بعضی وقتها خیلی دلشون خوشه . هزاری هم تلویزیون و پروژ کتور و اینها باشه باز هم آدم دلش فضای سینما رو میخواد و اون صفحه بزرگ و صدا ی خوب رو که متاسفانه گوهری نایاب شده تو ایران [نگران][شرمنده]

.آزی.

مهدیس :-(

سمی

دقیقا موافقم

سمی

دقیقا موافقم