بگو می خوام بشنوم

دوست خوبم سلام

تو خوبی می دونم ولی حال دنیایی که ساختی خیلی ...خیلی چی؟بگم خیلی بده یا خیلی خوب نیست؟!شونه هام و بالا میندازم می گم بهت که نمی دونم شاید ازین بدتر هم می تونه باشه شاید گنجایش بدی و ظلم و جنگ و بدبختی تو ذهن من محدوده!نه که من خوب باشم و طاقت بدی رو نداشته باشم ها نه فقط از دنیای تو انتظار بیشتری داشتم.هه میخندی بهم؟می دونم می دونم که میگی دنیا رو گل و بلبل آفریدی و این اشرف مخلوقاتت بودن که اینجا رو این شکلی کردن که الآن هست ولی خوب تو خدااااایی نمیشه به جای اون بالا نشستن و از دست ماها قطع به یقین حرص خوردن یه کاری کنی و زیاد هم رو قدرت درک و شعور و اختیار این اشرف مخلوقاتت حساب نکنی؟!

نگو نه نگو نمیشه.بگو آره بگو ازون مهر بی انتها و خوبی های بی حدت باز هم میدمی ازون بالا روی سر هممون.بگو نفهمی ها و ناشکری ها و ناامیدی هامون رو می بخشی.بگو خدایا بگو می خوام بشنوم با همه ی وجودم می خوام بشنوم که در گوشم نجوا می کنی که آروم باش من هستم عزیزکم.

خودت گفتی که تو این شبها درهای رحمتت باز میشه به رومون خدایا دست های بلند شده رو به آسمونت رو اونقدر پر کن از رحمتت که پر رویی و جسارتمون کم بیاره برای دم به دقیقه نق زدن و ناامیدی.خدایا ما رو رها نکن...

 

سلامتی روح و جسم.آرامش.حس عمیق خوشبختی.پاکی روح.وجدان همیشه بیدار.لذت بردن از داشته ها.برکت در عشق و روزی و زمان.پول حلال و با برکت.اخلاق خوش.صداقت.صبر.دوست های خوب.شادی حقیقی.لبخندهایی ماندگار.قلبی عاری از حسد و کینه و بدی.ایمانی محکم و ارتباطی عمیق و ناگسستنی با خدای مهربون و عاقبت به خیری دعا و آرزوی من برای تک تک شما که اینجا رو می خونید و تمام عزیزانم در زندگی و در آخر خودم هست.

پ.ن:یه سرّ عجیب غریبی هست تو اینکه موقع دعا کردن اول بقیه رو دعا کنی آخر سر خودت رو که من هم چند سالِ فهمیدم.قطعأ اون بالای سری وقتی ببینه یه نفر که اتفاقأ هم آدم گرفتاریه یا خیلی آرزوها داره که می خواد بهشون برسه وقت دعا کردن اول به یاد هم نوعانش هست و آخر کار آرزوهای خودش رو لیست می کنه یه حضِ  قشنگی می بره و همون بنده رو میذاره صدر لیست برآورده کردن:)

/ 3 نظر / 14 بازدید
منتظران

در لیالى قدر قرآن به دل کن ، نه فقط قرآن به سر که اولى جوهر ذات تو گردد دومى خارج از گوهر تو است . . . وبلاگ خوب و متنوعی دارید ... از وبلاگ ما هم دیدن کنید . التماس دعا[گل]

روشنك

نمي دونم ازش خوشت بياد يا نه ولي در هر حال آدرسو برات گذاشتم

آفرین

[دلشکسته]