با توام با خود تو!

من پر از تضادم پر از تناقض.عجولم خیلی عجول ولی صبور هم هستم!یعنی از خودم بپرسین میگم عجولم ولی اطرافیانم از صبرم تعریف می کنن چون توی یه مورد خیلی خاص تو زندگیم اونقدر صبور بودم که عجول بودن های همیشگیم از یادشون رفته.من بداخلاق و تند خو هستم ولی مهربونم!اطرافیانم توصیفم که میکنن می گن مهدیس خوش قلب و مهربونه ولی من یه آدم 90 درصد اوقات اخم کرده ای هستم که زود جوش میارم و صدام همیشه رو هواست.من می بخشم ولی همزمان تلافی هم میکنم چون هرگز نمی تونم فراموش کنم.من شلوغ و پرانرژی و شادم ولی همونقدرم منزوی و بی حال و غمگینم.من قانعم و طلبکار.عاشقم و متنفر.انسانم و حیوان اصلأ من همه چی باهمم درهم.

ولی تو که منبع و معدن همه ی خوبی هایی من رو همینی که هستم بپذیر و همراهم باش.فقط صبرت رو به رخم نکش اگه میشه مهر و سخاوتت رو به رخم بکش!

/ 101 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خانم سیب

یکیش این بود که ادم وقتی قولی میده باید تا تهش وایسه تا بقولش عمل کنه

خانم سیب

و در اخر اینکه هیچ کاری غیر ممکن نیس... کافیه اراده کنی

aftab mahtab

manam daghighan hamina ke gofti hastan

ندا

همه همین جوری هستن. تگ بعدی بودن اصلا خوب نیست به نظر من. تو حس می کنی پر از تضادی در صورتیکه این جور نیست. تو هم خصلتهای خوب داری و هم خصلت بد و این یعنی یه آدم نرمال. فقط نمیدونم چرا دوس داری خودتو منفی ببینی؟

خانم سیب

و هورااااااااااا صدتاییا مبارک[ماچ]

خانم سیب

[نیشخند]من کارم خدماتیه ارباب رجوعا تک به تک میان.. چون تازه افتتاحه وقت ازاد زیاد دارم.. حقوقم نمیگیرم فعلا خخخخخخخخخ مطمئن باش از کام کم نمیذارم بوووووس