تف سربالا

ولی وقتی همونطور گوشی به دست با خاله می خندیدم و دیدم راستی راستی تو خبر شبکه یک دارن نشونش میدن خنده رو لبام ماسید و سریع دکمه ی ضبط دستگاه و زدم و با خاله خداحافظی کردم.من همیشه هم خبرای اینور آب هم اونور آب رو پی گیرم و معتقدم همه شون به قدر نیازشون دروغ قاطیش می کنن برا همین اینور و اونور رو گوش میدم و خودم راست و دروغش و با عقل و منطق خودم جدا می کنم.خب من میدونستم بسته به نیازشون خالی میبندن ولی واقعأ فکرشم نمی کردم که از پسر خاله ی 28 ساله ی من که سال هاست توی هیچ کنکور و آزمونی شرکت نکرده بخوان جلوی دوربین خبریشون نقش یک داوطلب شرکت کرده در کنکور رو بازی کنه و بره تو سیستم که نتایج رو ببینه و الکی ادای قبول شده ها رو دربیاره و با یه آدمی که توی راهروی پشتی همون لوکیشن ایستاده به جای باباش! صجبت کنه تلفنی و خبر قبولی قلابیش رو به بابای قلابیش بده!

آخه واقعأ این چیزیه که نیاز به دروغ گفتن داشته باشه؟واقعأ نمیشد برن با داوطلب واقعی که هنوز نتیجه ها رو ندیده مصاحبه کنن و فیلم بگیرن؟!

حالا جای تاسف بار ترش میدونین کجاست؟اینکه یارو خبرنگاره گفته بود ما هر سال کارمونه اینجوری میگیریم...

فقط تنها جای خنده دارش برای من این بود که پسر خاله ی من با اون قیافه!(موی فشن و از این حرفا) فقه و حقوق اسلامی! قبول شده بود.

در این هم که پسر خاله ی من حتی برای فان و سرگرمی و خنده هم نباید وارد این خیمه شب بازی و دروغ گویی میشد هم شکی نیست واقعأ!چون به هرحال دروغ دروغه و کوچیک و بزرگش مهم نیست.

اما من با اینکه میدونستم که خبرها همیشه حاوی مقادیری دورغ هست ولی با این اتفاق چیزی درونم فرو ریخت.میدونین دروغ بده ولی حالا یه وقتی طرف به قول خودش برای منافع مملکت یا یه کوفت اساسی دروغ بگه آدم می تونه یه جای دلش بذاره ولی واقعأ وقتی برای همچین چیز پیش پا افتاده و ساده ای که اصلأ و ابدأ نیاز به دورغ گویی و صحنه سازی نیست این کارو می کنن آدم حال بدی پیدا می کنه.

پ.ن:پسر خاله ی من ذاتأ بد و دروغ گو نیست فقط مقادیر زیادی جوگیر و مقدار زیادتری خل و ساده و اندکی هم الکی خوشه همین.البته علاقه ی زیادی هم به اسکول بازی و ایستگاه گیری بدون توجه به عواقبش داره!

/ 4 نظر / 11 بازدید
بنده خدا

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم فواید آیة الکرسی: خواندن آن هنگام خروج از منزل، هفتاد هزار فرشته نگهبان شما میشوند/ هنگام ورود به منزل، قحطی و فقرهرگز به منزلتان نمی آید/ خواندن بعد از وضو،شخصیت شما را70درجه بلند مرتبه تر می سازد/ خواندن قبل ازاستراحت، فرشته هاتمام شب رامحافظتان خواهندبود/ خواندن بعد ازنمازواجب، فاصله شما تابهشت فقط مرگ است/ پخش این پیام زیباصدقه جاریه است التماس دعا بدا به حال اشخاصی که آوازها و جوکها روپخش میکنند واز نشر آیات قرآن خجالت میکشند. اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم اللّه ُلاَ إِلَـهَ إِلاَّ هُو الْحَیُّ الْقَیُّوم لا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْض مَن ذَاالَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِم ْوَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُون بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَاشَاء وَسِع کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَات وَالأَرْض وَلا یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوالْعَلِی ُّ الْعَظِیمُ ) .خدایاکسی که ارسالش کند روزیش را بیشتر کن.گل راستی امشب تو وبلاگ ما ختم حدیث کسا برگزار میشه دوست داشتین

بولوت

ماشالا پسر خاله ت خوب مونده که تونستن 10 سال جوون تر قالبش کنن!

بولوت

ولی واقعنی این که مورد خاصی نیست بخوان اینجوری گزارش دروغکی بگیرن. خب راحت میشه از یه داوطلب واقعی گزارش بگیرن.

خانم سیب

[تعجب]دیگه تا این حد؟ حداقل یکیو میاوردن کنور داده باشه