پای بینوا

هنوز با بودن خاری در پاشنه ی پام کنار نیومدم که امروز فهمیدم کشکک زانوم از جا در رفته!

خدایا شکرت با اینکه به حد مرگ درد میکشم و هیچ مسکنی آرومم نمی کنه اما باز هم شکر می تونست ازین بدتر باشه.خیلی ها هستن که شرایط بدتری دارن و مریضی های دردناک تر.

دلم برای دردی که میکشم نسوخت ولی خیلی خیلی برای زانوم سوخت آخه اصلأ این کشکک همچین از جا در رفته که تو رادیولوژی تا عکس و دیدم با اینکه تخصصی در این زمینه ندارم پیش خودم گفتم این چرا اینجوریه؟!

فعلأ به علت تورم و التهاب باید دارو مصرف کنم تا دوهفته بعدش برم یه 10 جلسه ای فیزیوتراپی مخصوص جا انداختن کشکک زانو.انشالله که با این کارا خوب میشه که اگه نشه دکتر گفت عمل که من عمرأ زیر بار هر عملی برم زیر بار عمل زانو نمیرم.

پای عزیزم ازت معذرت میخوام ولی واقعأ تقصیر من نیست شنیدی که دکتر هم گفت این موضوع تو خانوم ها خیلی شایعه!

/ 7 نظر / 16 بازدید
ندا

الهی. خدا کنه زود زود خوب بشی گل گلی خوانم.

مهتاب2

حالا سعی کن کارایی که دکتر گفته رو انجام بدی زود خوب بشی.. نگفت علت این که کشکک زانوت در رفته چیه؟ یعنی همینجوری در رفته؟

الکی نگو مهدیس من که می دونم این قدر شلنگ تخته انداختی این طور شد :)))))) جدا از شوخی تو چی کار کردی؟ فوتبالیستی؟ والیبالیستی ؟ شری؟ بوووووووس الهی زودی خوب بشی دختر جون

.آزی.

دهه اسمم چرا نیومد؟ [نیشخند][شیطان]

ناعمه

ایشالا زود زود زود خوب بشییی خیلی مراقبت کن

مریم

چقدر ناراحت شدم مهدیس جان.انشاالله زود خوب بشی.تا حالا نشنیده بودم با اینکه این همه فیزیو پاتولوژی هم مثلا خوندم.امیدوارم بدون عمل خوب بشه.[گل]

زیبا

مهدییییییس[نگران] چرا خو؟ همینطوری یعنی؟ زود خوب شی عزیزم. برات دعا می کنم.[ماچ]